גדולי האינסטלציה

אם הגעת לכאן כנראה שיש לך בעיה בצנרת קיימת או צורך בהקמה והתקנה של מערכות אינסטלציה וצנרת בבנייה חדשה. הבשורה הטובה היא שהגעת למקום הנכון.

מה חשוב שתדע עלינו? שאנחנו מאוד שונים ממה שפגשת עד היום בתחום האינסטלציה – אנחנו אמינים; אנחנו אחראיים; אנחנו מקצועיים; אנחנו מאוד מתקדמים טכנולוגית; אנחנו פותרים את הבעיות שלך בדרכים אלגנטיות – מהירות, נקיות, ללא נזקים; אנחנו יוצרים לך שקט בתחום הצנרת לשנים ארוכות.

מי אנחנו?

לחברת 'גדולי האינסטלציה' ניסיון של למעלה מ- 20 שנים בתחום, במהלכן הפכנו למומחים ולמובילים בשיקום קווי ביוב ובפתרונות לבעיות ביוב.

אלי עוזיאל, בעלי החברה, הוא אינסטלאטור מוסמך מזה 22 שנים, מעניק שירותים בתחום האינסטלציה בכל אזור המרכז, כשהיחס האישי והאחריות לשירות הטוב ביותר, נמצאים בראש מעייניו ושביעות רצון הלקוחות מנחה אותו בכל צעד שעשה מיום הקמת החברה ועד היום. 

ב'גדולי האינסטלציה' נמצאים המומחים הטובים ביותר לטיפול בצנרת מים, איתור נזילות, שיקום קווי ביוב, שיקום בריכות ביוב, החלפת צנרת ראשית לבניינים. לאורך שנות פעילותינו, בחרנו להיות בקו הראשון של הקדמה הטכנולוגית בתחום. החברה מחזיקה בציוד ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בארץ, ואנחנו דואגים להיות הראשונים להתעדכן ולהתחדש בכל מה שיכול לעשות לכם את החיים קלים יותר.

במסגרת הציוד שברשותנו, ביובית בעלת טכנולוגיות מהמתקדמות בשוק. ביובית היא רכב מיוחד שבתוכו צינור המאפשר פתיחת סתימות קשות וניקוי קווי ביוב, בכל הגדלים ובכל המצבים.

עוד ברשותנו, מצלמות ביוב המאפשרות לנו לראות לעומק הביוב מה מצבו, איפה הבעיה ומה נדרש כדי לפתור אותה – וכך לתקן נקודתית מבלי לפגוע בתשתיות הביוב הקיימות.

אנחנו מומחים בהוצאת שורשים מהביוב באמצעות ניסור מיוחד שמפורר את השורש לחלוטין ולא פוגע בצנרת. אנחנו מצלמים את השורש במצלמת הביוב, מזהים את גודל השורש ומצבו בתוך צינור הביוב ומקבלים החלטה שקולה - עם איזה מכשיר לתת מענה יעיל שיסיר את השורש מבלי לפגוע בצנרת, ושיבטיח כי השורש לא יחזור.

אם כבר נתקלת בבעיה של ביוב וצנרת – אצלנו תוכל לפתור אותה עם מינימום התעסקות ויהיה לך שקט לטווח ארוך. זו האחריות שלנו כלפי לקוחותינו. 

אילו סוגי שירותים תוכלו לקבל מאיתנו?

פתיחת כל סוגי הסתימות בביוב, בדיקה וטיפול של אינסטלטור למשאבות, קווי מים קרים וחמים בקטרים שונים, קווי ביוב.

אנחנו נותנים שירות למשרדים, מוסדות, וועדי בתים וקבלני שיפוצים.

את השירותים שלנו ניתן לקבל בכל אזור המרכז (תל אביב, רמת גן, גבעתיים, רחובות, נס ציונה, ראשון לציון, בת ים, חולון, הרצליה, פתח תקווה, אשדוד, רמת השרון והוד השרון);

ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות בכל שעה ביום ובלילה, וגם בשבתות וחגים. נעשה הכל על מנת למנוע מכם את אי הנעימות של שעות עם תקלה בצנרת.

 

ניתן לפנות למנהל החברה ישירות - אלי עוזיאל.
טל’: 050-9800111
טל’ רב קווי: 050-5294464
 

מדיה